انتصاب دكتر عليرضا صابری كاخكی به سمت معاون آموزشی و فرهنگی دانشكده علوم ورزشی دانشگاه

ارسال شده در تاریخ :
انتصاب دكتر عليرضا صابری كاخكی به سمت معاون آموزشی و فرهنگی دانشكده علوم ورزشی دانشگاه

دكتر محمد كافي، رئيس دانشگاه فردوسی مشهد، در حكمي دكتر عليرضا صابري كاخكي، دانشیار گروه آموزشی رفتار حرکتی دانشکده علوم ورزشی را به مدت دو سال، به سمت معاون آموزشی و فرهنگی دانشكده علوم ورزشي دانشگاه فردوسی مشهد منصوب كرد.

در این حکم آمده است:

بنا به پيشنهاد رئيس محترم دانشكده علوم ورزشي، به‌موجب اين حكم با حفظ وظايف آموزشي و پژوهشي به مدت دو سال به سمت معاون آموزشي و فرهنگي اين دانشكده منصوب می‌شوید. همكاري و همگرايي بيشتر بين گروه‌های آموزشي و اعضاي هیئت‌علمی، بازنگري و به‌روزرسانی رشته‌ها و دروس، روان‌سازی و پاسخ‌گویی به مشكلات دانشجويان، اهتمام ورزيدن به‌سلامت خانواده بزرگ دانشگاه فردوسي و توجه به فرهنگ‌سازی ورزش همگاني و ايجاد تسهيلات در راستاي نهادينه كردن آن در ميان دانشگاهيان، ازجمله انتظاراتي است كه اميدوارم در اولويت برنامه كاري خود قرار دهيد. توفيق روزافزون شمارا از خداوند متعال خواستارم.

وی تالیف 5 عنوان کتاب، حضور و ارائه مقاله در بیش از 13 کنفرانس و سمینار داخلی و خارجی، چاپ بیش از 40 عنوان مقاله در مجلات داحلی و خارجی همچنین استاد راهنمای بیش از 63 عنوان پایان نامه دانشجویان مقطع تحصیلات تکمیلی دانشگاه فردوسی مشهد را در کارنامه پژوهشی خود دارد.

لازم به ذکر است دكتر عليرضا صابري كاخكي از سال 92 تاکنون، مدیریت گروه آموزشی رفتار حرکتی دانشکده علوم ورزشی دانشگاه را نیز عهده‌دار بوده است.

.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار