تجليل ازخانواده‌ شهدای دانشجوی یمنی شاغل به تحصیل در دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :
تجليل ازخانواده‌ شهدای دانشجوی یمنی شاغل به تحصیل در دانشگاه فردوسی مشهد

دکتر افخمی رئیس اداره دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه فردوسی مشهد با ارسال نامه ای شهادت دو نفر از دانشجویان یمنی دانشگاه، علي ابونشطان و احمد عبداللطيف جاسر را طی نامه ای به خانواده های آنان تبریک و تسلیت گفت.

در بخشي از اين پيام آمده است:

در واقع آرمان مقدسي كه اين عزيز سفر كرده و همه مردم مظلوم جبهه مقاومت عليه جبهه استكبار و صهيونيسم جهاني انتخاب نموده‌اند در امتداد نهضت عدالت‌خواهي و مقابله با ظلم حسين‌ابن‌علي‌عليه‌السلام است. اينجانب به نمايندگي از طرف دانشگاه فردوسي مشهد شهادت اين بزررگواران را تبريك و ابراز همدردي جامعه دانشگاهي را در غم از دست دادن اين عزيز به شما اعلام و براي شما خانواده محترم شهيد اجر و صبر از درگاه خداي متعال مسئلت مي‌نمايم.

لازم به ذکر است در پاسخ به اين نامه، خانواده شهيد احمد عبداللطيف جاسر ضمن ابراز عزت و افتخار از نيل به اين مقام، شهادت اين شهيد والا مقام را به تمام هم دانشكده‌اي‌ها و اساتيد و دوستان وي و خانواده بزرگ دانشگاه فردوسي تبريك گفته و قدرداني نمودند.

در بخشي از اين پيام اين چنين آمده است: با همه شهدا پيمان مي‌بنديم كه بر مسير و در ركاب آنان گام نهيم و راهي را كه با جهاد آغاز كردند و با شهادت به پايان بردند كوتاهي نكرده و دچار لغزش و فراموشي نشويم. ​

820064

820065

نامه خانواده شهيد احمد عبداللطيف جاسر به دانشگاه فردوسی مشهد 

820066

.

.

 

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار