انتصاب دكتر حسين انصاری به سمت معاون اداری و مالی دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :
انتصاب دكتر حسين انصاری به سمت معاون اداری و مالی دانشگاه فردوسی مشهد

دكتر محمد كافی، رئيس دانشگاه فردوسي مشهد در حکمی دكتر حسين انصاری استاد دانشكده کشاورزی دانشگاه را به مدت دو سال به سمت معاون اداري و مالي دانشگاه فردوسی مشهدمنصوب کرد.

در این حکم آمده است:

با عنايت به تخصص، تعهد، دلسوزي و تجارب ارزنده جنابعالي به موجب اين حكم با حفظ وظايف آموزشي و پژوهشي به مدت دو سال به سمت معاون اداري و مالي دانشگاه منصوب مي شويد. تلاش در جهت تحقق ماموريت هاي سند راهبردي دانشگاه، توسعه و تكميل سامانه هاي الكترونيكي، اهتمام در جهت كرامت دانشگاهيان و ارباب رجوع، توجه به امور رفاهي اعضاي هيات علمي و كاركنان، بهره وري منابع و رعايت صرفه و صلاح دانشگاه و نظارت بر قراردادهاي مالي و پيمانكاران و قانون مداري از جمله مواردي است كه انتظار مي رود توسط جنابعالي مورد توجه خاص قرار گيرد. اميدوارم با اتكال به قدرت لايزال الهي، با بهره مندي از خرد جمعي و مشاركت تمامي اركان دانشگاه در پيشبرد اهداف دانشگاه فردوسي مشهد، موفق باشيد.

دكتر حسين انصاری استاد گروه آموزشی علوم مهندسی آب دانشکده کشاورزی دانشگاه فردوسی مشهد هست که تالیف چهار عنوان کتاب، ساخت سنسور و دستگاه اندازه گیری تبخیروتعرق، شوری و دمای آب ، طراحی و ساخت سنسور و دستگاه اندازه گیری همزمان پارامترهای رطوبت، شوری و دمای خاک ، سابقه حضور و ارائه بیش از چندین 45 عنوان مقاله در کنفرانس داخلی و خارجی، چاپ و انتشار بیش از 150 عنوان مقاله در مجلات فارسی و انگلیسی را در کارنامه پژوهشی خود دارد.

لازم به ذکر است دکتر انصاری از سال 1393 تاکنون مدیریت امور اداری و پشتیبانی دانشگاه فردوسی مشهد را عهده دار می باشد.

.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

    
  نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

  نظرات (5 نظر)

  عليرضا
  يكشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۰

  با سلام و عرض تبريك به مناسبت اين انتخاب خوب و شايسته.
  ضمن آروزي موفقيت براي آقاي دكتر انصاري در سمت جديد.
  مطمن هستم كه توانايي و شايستگي خوب و مديريت عالي آقاي دكتر انصاري نويد بخش روزهاي عالي در ادامه كار و روند خوب دانشگله خواهد بود. اين انتخاب رو يكبار ديگر تبريك ميگم و آرزوي موفقيت بيش از پيش براي ايشان دارم.

  امضاء محفوظ
  دوشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۷:۵۶

  به نام خدا.حسن درایت جناب آقای دکتر کافی در انتخاب چهره ای بسیجی جهادی ومتخلق به اخلاق والای معلمی که در سالهای اخیر حسن سلوک و تلاش بی دریغ او بی شک منشاء تحولات ژرف در عرصه تعاملات دانشگاه فردوسی مشهد در دو حوزه داخلی(کارکنان واعضای هیات علمی) و خارجی (ارتباط مؤثربا دستگاه های اجرایی ومدیریتی استان) شده؛ برعموم دانشگاهیان مبارک باد.امیدوارم ثمره های شیرین این انتخاب شایسته هرچه سریعتر و گسترده تر به بارنشسته و شیرینی آن بر کام جامعه دانشگاهی فردوسی مشهد خوشتر آید.از آقای دکترکافی به خاطر بهترین انتخابشان سپاسگزاریم.

  شمس آبادی-مجتمع آموزش عالی تربت جام
  دوشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۸

  با سلام و احترام
  جناب آقای دکتر انصاری انسانی والا، معلمی دلسوز و دانا و مدیری مدبر هستند.
  استاد ارجمند خدمت جنابعالی حوزه جدید خدمت را تبریک عرض میکنم.

  علی
  دوشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۲

  جناب آقای دکتر انصاری
  با کمال خوشحالی و افتخار، انتخاب جناب عالی به عنوان معاون اداری و مالی دانشگاه فردوسی مشهد، که نماد بارزی از توانایی های ارزشمند آن فرهیخته و تلاشهای خستگی ناپذیرتان می باشد تبریک عرض می نمایم .امید است در سایه لطف الهی در پیشبردهدف های عالی جامعه دانشگاهی موفق و سربلند باشید.

  کارمند
  چهارشنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۹:۲۹

  بنام خدا
  با عرض شادباش و آرزوی موفقیت برای این بزرگوار عزیز ، به قول خواجه سخن :
  شمه ای از داستان عشق شور انگیز ماست این حکایت ها که از فرهاد و شیرین کرده اند
  آقای دکتر انصاری صفات نیک ذکر شده در نامه و خبر و بخش نظرات را دارا می باشند ؛ علاوه بر آن انسانی بسیار متواضع و در عین حال عملگرا و فعال می باشند .بنده امید بلکه اطمینان دارم انسان دوستی و سایر صفات نیک اخلاقی ایشان سخت به کار این روز های ما خواهد آمد .
  با آرزوی توفیق

  آخرین اخبار